Tomą treniravau nuo trečios klasės. Nereikėjo įkalbinėti lankyti treniruotes, pats labai norėjo žaisti krepšinį. Greitai pastebėjau, kad gabus žaidėjas: parodai kokį veiksmą, pratimą, iškart tiksliai pakartoja ir padaro tai net geriau už trenerį. Pradėjau visiems sakyti, kad turiu talentingą vaiką. Iš mažens matėsi, kad tai talentas. Charakteris nebuvo sunkus, neturėjau jokių problemų dėl elgesio, vėlavimo, nelankymo. Šeimoje buvo gražiai auklėjamas: tvarkingas, sąžiningas, nėjo šunkeliais.

Tomas Delininkaitis Kai Tomas buvo paauglys, labai jaudinausi, ar pakaks jam ūgio vyrų krepšiniui. Ačiū Dievui, viskas gerai, užaugo, pritapo vyrų komandose, žaidžia aukščiausio lygio krepšinį.

Svarbiausios Tomo savybės – aštrus staigumas, staigus pirmasis judesys. Kai pradėjo dalyvauti varžybose, kartais pasitraukdavo tarsi į šešėlį: per treniruotes nesulaikysi, per apšilimą taip mėto, kad varžovai už galvų stveriasi, o štai per varžybas ne visada norėdavo būti lyderiu, nors tikrai yra lyderis.

Kad vaikas, pradėjęs lankyti krepšinio treniruotes, taptų tikrai geru krepšinio žaidėju, reikia trijų dalykų: pirma, fizinių duomenų, antra, gabumų šiai sporto šakai ir trečia, kas labai svarbu, – darbštumo. Džiaugiuosi, kad Tomas visa tai turi ir jo krepšinio karjera klostosi sėkmingai.
 
Svarbiausi faktai:
  • LKL vicečempionas (2004, 2007)
  • ULEB taurės laimėtojas (2005)
  • BBL čempionas (2005, 2007)
  • LKL čempionas (2006)
  • ULEB taurės vicečempionas (2007)
  • Pasaulio krepšinio čempionato bronzos medalio laimėtojas (2010)