Direktorius
Alfredas Kaniava
tel. (8 46) 411 013
mob. 8 683 58 647

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Irena Valiukienė
tel. (8 46) 411 013
mob. 8 685 09 500
i.valiukiene@klaipedoskrepsinis.lt

Metodininkė
Jolanta Mižutienė
Tel. (8 46) 382 567
Mob. 8 684 78 218
j.mizutiene@klaipedoskrepsinis.lt

Specialistė
Aušra Budienė
Tel. (8 46) 382 567
Mob. 8 650 91 220
buhalterija@klaipedoskrepsinis.lt

TRENERIAI:

Povilas Jefišovas  8 687 51248
p.jefisovas@klaipedoskrepsinis.lt

Grigorijus Pancerovas  8 686 57810
g.pancerovas@klaipedoskrepsinis.lt
Ramunė Kumpienė 8 670 25193
r.kumpiene@klaipedoskrepsinis.lt

Diana Anužienė 8 652 82950
d.anuziene@klaipedoskrepsinis.lt
Virgilijus Zakrys 8 699 33580
v.zakrys@klaipedoskrepsinis.lt

Linas Kaziulionis 8 687 35719
l.kaziulionis@klaipedoskrepsinis.lt

Mindaugas Bugys 8 671 76886
m.bugys@klaipedoskrepsinis.lt

Aušra Naidenienė 8 612 15604
a.naideniene@klaipedoskrepsinis.lt

Vilius Stanišauskas 8 622 47741

Marius Tamolis 8 620 23599
m.tamolis@klaipedoskrepsinis.lt

Alfredas Kaniava 8 683 58647
a.kaniava@klaipedoskrepsinis.lt

Justas Bražas 8 655 52968
j.brazas@klaipedoskrepsinis.lt

Mindaugas Mockus 8 670 83284
m.mockus@klaipedoskrepsinis.lt

Gytis Krugelevičius 8 602 98202

Stasys Kaupys 8 687 78728
kaupysstasys@gmail.com

Dubysos g. 10/2 LT-93231 Klaipėda
tel. (8 46) 411013 
Mob. tel. 8 699 86 199
Faks. (8 46) 485073
Įstaigos kodas 190457882
Biudžetinė sąskaita AB Luminor banke LT614010042301284126
Įmokų už neformalųjį ugdymą sąskaita AB Luminor banke LT104010042301224128
Paramos sąskaita AB Luminor banke LT614010042301284127
info@klaipedoskrepsinis.lt
www.klaipedoskrepsinis.lt


Jūsų vardas*:
El. paštas*:
Tel. numeris*:
Žinutė*: