2016 m. spalio 11-12 d. d. Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių vaikinų krepšinio finalinis ketvertas. Jame dalyvavo komandos iš Klaipėdos, Vilniaus ir Kauno. Klaipėdos miestą atstovavo V. Knašiaus krepšinio mokyklos 1999 gim. m. trenerio Alfredo Kaniavos auklėtiniai.
Pirmose finalinio ketverto rungtynėse klaipėdiečiai žaidė prieš Kauno krepšininkus. Pirmuosisus du kėlinius komandos žaidė apyligiai, tačiau lemiamą kėlinį geriau sužaidė klaipėdiečiai. Pajūrio vaikinai kauniečius įveikė rezultatu 80:63. Laimėjusi šias rungtynes V. Knašiaus krepšinio mokyklos komanda pateko į finalą, ir iškovojo teisę žaisti dėl aukščiausių apdovanojimų su Vilniaus KM-I komanda.
Finalinės rungtynės vyko taškas į tašką. Ketvirtame kėlinyje Vilniaus krepšininkams pavyko išssiveržti į priekį, bet baigiantis rungtynėms klaipėdiečiai sugebėjo varžovus pasivyti. Paisbaigus rungtynėms rezultatas buvo lygus, tad komandoms teko žaisti pratesimą. Jame sėkmingiau sužaidė "knašiukai" ir šventė pergalę rezultatu 81:74.
Sveikiname trenerį Alfredą Kaniavą ir jo vaikinus su pergale !!!